SİNOP DURAĞAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam-Hatip Lisesi Yemekhanesi Hizmete Açıldı.

Anadolu İmam-Hatip Lisesi Yemekhanesi Hizmete Açıldı.
Anadolu İmam-Hatip Lisesi Yemekhanesi Hizmete Açıldı.

İHL YEMEKHANESİNE KAVUŞTU…


Durağan Anadolu İmama Hatip Lisesinin yemekhane binasının açılışı gerçekleşti. Açılışa  yemekhanenin tamamlanmasında  büyük emeği  geçen İlçe Kaymakamımız  Turan Soğukoluk ve  Garnizon Komutanı Kemal Arslan, Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Nazım YURDAGÜL,İmam-Hatip Lisesi Müdürü Muammer KAYHAN ,Okul Müdürleri,

kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

 

Açılış öncesi konuşma yapan İlçe Kaymakamımız Turan SOĞUKOLUK

 

 

”Bende öğrencilik yıllarımda yatılı okullarda eğitim görme imkanına sahip oldum.Yatılı okullarda eğitim görmek zordur.Buralarda çocuklarımız ne kadar iyi ve dengeli beslenirlerse o kadar derslerinde verimli olurlar.Bu güzide okulumuzu en büyük eksiklerinden bir olan yemekhanesine kavuşturmak şükürler olsun ki bizlere nasip oldu. İnşallah milletin, memleketin geleceğine sahip olacak, geleceğinde söz sahibi olacak, vatanını, milletini seven, kutsal değerlere sahip bir gençlik buradan yetişecektir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dilerim.”dedi.

 

Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan hayırlı olsun dileklerinde bulunarak:

 

 

 

“Okulumuzun önemli bir eksiği giderilmiş oldu. İnşallah milletin, memleketin geleceğine sahip olacak, geleceğinde söz sahibi olacak, vatanını, milletini seven, kutsal değerlere sahip bir gençlik buradan yetişecektir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dilerim.”dedi.

 

Açılış töreninde konuşma yapan Okul Müdürü Muhammer KAYHAN

 

 

”Durağan Anadolu İmam Hatip Lisesinin önemli bir eksiği giderilmiş oldu.Bu konuda bizlere bizlere en büyük desteğini sağlayan başta ilçe Kaymakamımız Sayın Turan SOĞUKOLUK  Bey olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve okulum adına teşekkür ediyorum”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gökırmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 9 Durağan / SİNOP - 0 368 416 11 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.