SİNOP DURAĞAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Öğrencimizi Ziyaret Ettik.

İlçemizde ilk defa uygulanan  Evde Eğitim  kapsamında  eğitim  öğretime devam eden  Şenol  Karademir´i  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA ,Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Cevdet GÖKDEMİR  evinde ziyaret etti.
Evde Eğitim Gören Öğrencimizi Ziyaret Ettik.

İlçemizde ilk defa uygulanan  Evde Eğitim  kapsamında  eğitim  öğretime devam eden  Şenol  Karademir´i  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA ,Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Cevdet GÖKDEMİR  evinde ziyaret etti.

Şenol KARADEMİR´in  öğretmeni    Ayşegül   SARBAN da   Şenol ‘un  çok zeki bir çocuk olduğunu  ders ve eğitim  konusunda çok istekli olduğunu belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  İrfan  YALINKAYA öğrencilere devletimizin sahip çıktığını belirterek  “Eğitim-öğretim konularında ve hayata hazırlama noktasında öğretmenler ve sosyal rehber öğretmenler her türlü katkıyı veriyorlar. Şenol’da  aldığımız enerji, verdiği mesajlar ve hedef ortaya koyması bizi ayrıca mutlu etti. Ben kendisini kutluyor, başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA evinde ziyaret ettiği  Şenol’la  bir süre sohbet ettikten sonra  bir isteğinin olup olmadığını sorduğunda  bir  Notebook  Bilgisayarının olmasını çok istediğini söyledi.

Şenol KARADEMİR’ in babası  Şevket KARADEMİR  oğlu  Şenol’un  tedavi masraflarını zor karşıladığını  ancak  onun okuma  ve öğrenme azmini görmek bizleri mutlu etmektedir dedi.

 

  Oğlum  Şenol’a bu imkanı  sağlayan  Sayın Valimize ,İl Milli Eğitim Müdürümüze ,yetklilere ,İlçe Milli Eğitim Müdürüne ,Okul Müdürüne ve özellikle   öğretmenimiz   Ayşegül   SARBAN’a da  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum  dedi.

  

 nnnnnb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gökırmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 9 Durağan / SİNOP - 0 368 416 11 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.