SİNOP DURAĞAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA´nın Yarıyıl Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA´nın Yarıyıl Mesajı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan YALINKAYA´nın Yarıyıl Mesajı.

KIYMETLİ  ÖĞRETMENLERİM , ÖĞRENCİLER  VE SAYIN VELİLER

 

          2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemini tamamladık.271 öğretmenimiz ve 3880 öğrencimizle  1.yarıyıl tatiline girdik.Çocuklarımızın  karneleri ile ilgili Okul başarılarında en az öğrenciler kadar anne ve babalarında  rolü bulunmaktadır.Öğretmen ve öğrencilerimiz  yoğun ve yorucu  geçen bu dönemin sonunda  tatili  haketmişlerdir.

          Geleceğimizin teminatı olan yarının büyükleri  çocuklarımızı ve gençlerimizi ; başarılı ve başarısız  taraflarıyla bir bütün olarak değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.Ülkesine  ve Bayrağına bağlı,ahlaklı,erdemli,yeniliğe açık çağa ayak uydurabilen bilimin imkanlarını sonuna kadar kullanan nesiller yetiştirdiğimiz takdirde ülkemizi dünyanın önde gelen devletlerinden biri yapabiliriz.Bu nedenle  daha çok çalışmalı ama arada da  kendimizi kültürlendirme adına  bazı gayretler içersinde olmalıyız.

          Yarıyıl tatilini dinlenmenin yanısıra kitap okuyarak ve  zamanımızı kültür sanat ve spor aktiviteleri ile  değerlendirmenizin   ikinci  yarıyıl için daha olumlu olacağını düşünmekteyim.Öğretmenlerimize,öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı huzurlu bir tatil geçirmelerini temenni ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                   İrfan YALINKAYA

                                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gökırmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 9 Durağan / SİNOP - 0 368 416 11 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.