SİNOP DURAĞAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ilçemizde coşku ile kutlandı. Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 93. Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri, belediye meydanında düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
İLÇEMİZDE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI.

İLÇEMİZDE CUMHURİYET 
BAYRAMI KUTLANDI

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ilçemizde coşku ile kutlandı. 
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 93. Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri, belediye meydanında düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
19 Mayıs 1919’da başlayan Milli Mücadelenin, Büyük zaferle noktalanmasını takiben, Büyük Önder Atatürk´ün, 29 Ekim 1923 tarihinde ´Türk Milletinin tabiat ve şiarına en uygun idare, Cumhuriyet idaresidir.´ diyerek ilan ettiği Cumhuriyetimiz, atalarımızdan ulusumuza kalan en büyük miras ve vazgeçilmez bir ulusal değeri olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine İlçe Kaymakamı Önder KOÇ, Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN, İlçe Jandarma Komutanı Kemal ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürü V. Ayhan ŞARDAĞ, Kurum Amirleri, STK temsilcileri, Vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini verdi.
Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümünü ve Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Savaşımızın kahramanlarını, bu vatan için canlarını feda ederek milletimizin gönlünde ölümsüzleşen şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gökırmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 9 Durağan / SİNOP - 0 368 416 11 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.