SİNOP DURAĞAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeş Okuldan Yardım.

Kardeş Okuldan Yardım.
Kardeş Okuldan Yardım.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nazım YURDAGÜL´ün desteği ile İlçemiz Şehit Kadirler Ortaokulu İstanbul İli Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu ile kardeş okul olarak belirlenmişti.

 İlçemiz Şehit Kadirler Ortaokulu kardeş okulu olan  İstanbul Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu Öğrencileri,Okul Müdürlüğü,İdareci Öğretmenleri ve Okul  Aile Birliğinin desteği ile toplanan yardımlar Okul Müdürlüğü ve Öğrencilerine teslim edildi.Toplanıp İlçemize gönderilen yardımlar İlçe Kaymakamı Sayın Turan SOĞUKOLUK ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazım YURDAGÜL,Jandarma Komutanı J.Kd.Bşçvş.Kemal ARSLAN,Okul Müdürü ve Okul aile birliği yetkilileri katıldı.

Toplanan sportif malzemeler,çeşitli kırtasiye malzemeleri,giyecek malzemeleri Şehit Kadirler Ortaokulu öğrencilerine teslim edildi.Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu öğrencileri kardeşlerini unutmadılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nazım YURDAGÜL " İstanbul  Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu Öğrencilerine,Okul Müdürlüğüne,İdareci ve Öğretmenlerine ,Okul  Aile Birliği yönetimine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.


26-01-2016
Gökırmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 9 Durağan / SİNOP - 0 368 416 11 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.